12 wrz 2016

Konkurs! Wygraj Magiczne akta Scotland Yardu!

Konkurs zakończony - prace zostały wysłane jury :)

Witajcie!
Dziś mam dla was niespodziewany konkurs, który mogę zorganizować dzięki uprzejmości wydawnictwa Sine Qua Non :)
Do wygrania książka, której recenzję mieliście niedawno na blogu, czyli cudowne Magiczne akta Scotland Yardu pani Anny Lange! Książka miała swoją premierę 17 sierpnia 2016 roku, więc to, że tak powiem, gorący towar! :)Regulamin konkursu na Biblioteczce ciekawych książek

1. Organizatorek konkursu jest właścicielka bloga Biblioteczka ciekawych książek - KittyAilla.

2. Sponsorem nagrody i patronem konkursu jest wydawnictwo Sine Qua Non. Koszt przesyłki pokrywa organizatorka.

3. Do konkursu może zgłosić się każdy, kto:

a) publicznie udostępni banner konkursowy (najlepiej na swoim blogu)
b) publicznie zaobserwuje blog Biblioteczka ciekawych książek
c) rozwiąże zadanie konkursowe
d) ma adres korespondencyjny na terenie Polski

4. Konkurs trwa od 12 września do 12 października 2016 roku.

5. Zwycięzce wybiera organizatorka oraz wybrane przez nią obiektywne jury spoza blogosfery.

6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni od czasu zakończenia konkursu.

7. Zwycięzca zostanie poinformowany o nagrodzie na blogu, a w przypadku niedosłania adresu w ciągu 5 dni na e-mail organizatorki, nagroda przechodzi na kolejną osobę.

8. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./

9. Wzór zgłoszenia:

Obserwuję jako:
Udostępniony banner:
Zadanie konkursowe:
Zapoznałem się z regulaminem.

10. Wszystkie sprawy nieregulowane regulaminem, rozstrzyga organizatorka.

No, to biurokracja i regulaminy za nami :) Teraz coś, na co pewnie czekacie najbardziej, czyli pytanie konkursowe :) Chciałam nim nawiązać do tej wspaniałej książki, a z książką od samego początku kojarzy mi się jedno - rodzina. Tak więc....Zadanie konkursowe: Czym jest dla ciebie rodzina?A przy okazji, życząc powodzenia, przypominam wam o trwającym już dość niedługo konkursie (który z powodu minimalnej ilości zgłoszeń chyba się nie odbędzie ;/)


30 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia wszystkim, którzy biorą udział w konkursie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję jako: Susette
  Udostępniony banner: CHOCOLADZIX - KLIK
  Zadanie konkursowe: Rodzina jest dla mnie bardzo ważną więzią, bez rodziny nie ma wsparcia, pomocy czy życia. Dla mnie każda osoba w rodzinie jest bardzo ważna i do rodziny mogę przyłączyć osoby, które są ważne i z którą stworzyłam nietypową więź, która nie zawiera w sobie więzi krwi. Rodzina od samego początku wspiera mnie w moich problemach, sprawia, że mam ochotę walczyć, że chcę próbować i nie stać w miejscu. Rodzina popycha mnie do przodu, tak jak ja popycham do przodu każdego z nich. Bardzo kocham swoją rodzinę i nie chcę jej zamienić na kogoś innego.
  Mój mail: zuza.jedrusik@gmail.com
  Zapoznałem się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przemyślę swój udział w konkursie, bo na razie nie mam gdzie zmieścić bannera :(
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz go opublikować na facebooku, na instagramie :) Najlepiej na blogu, ale to nie musi być na 100% tam :)

   Usuń
 4. mam już Clovisa, dlatego nie wezmę udziału, ale życzę powodzenia bo warto mieć tak zacną książkę na swojej półce. pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się chętnie :)
  Obserwuję jako: Natalia Z
  Udostępniony banner: http://natalax3recenzje.blogspot.com/p/blog-page_10.html
  Zadanie konkursowe: Dla mnie rodzina jest wszystkim co mam. To dzięki niech jestem tym kim jestem. Rodzina nie tylko daje mi bezpieczeństwo ale i poczucie szczęścia. Nie potrafię powiedzieć w całości czym dla mnie jest rodzina. Ona po prostu jest mną.
  Zapoznałem się z regulaminem.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się <3
  Obserwuję jako: Justyśka
  Baner: coraciemnosci.blogspot.com
  Zadanie: Dla mnie rodzina to nie tylko osoby które łączą więzy krwi. Dla mnie to coś więcej. To wsparcie, tolerancja, pomoc, a przede wszystkim to osoby, którym mogę powiedzieć wszystko, które są mimo tego jak źle czy dobrze się dzieje. Taką rodziną jest dla mnie mężczyzna, który już nie długo będzie moją rodziną. I to jest dla mnie najcenniejsze. A mówi się, że rodziny się nie wybiera, bzdura, ja swoją wybrałam i jestem z tego powodu mega szczęśliwa ♥
  Zapoznałam sie z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy jeszcze nie brałam udziału w konkursach na blogach mam jakiś lęk przed tym dlatego jeszcze się nie zgłaszam ale wszystkim życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie zgłaszam się bo i tak nie orzeczytałabym tej książki, ale życzę wszystkim powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś może przeczytasz? :) Wiem, na razie wiek ^^

   Usuń
 9. Obserwuję jako: Jellyfish
  Banner: jest u mnie na blogu
  Zadanie konkursowe: Jako dziecko obejrzałam pewien film. Jedna z postaci powiedziała w nim „Rodzinę wybierasz sobie sam”. Mimo że obejrzałam ten film trzynaście lat temu, to dalej pamiętam te słowa i co ważniejsze – żyję według tej zasady. Dlatego moja rodzina jest całkiem duża. To nie tylko rodzice, dziadkowie i wujkowie, których widuję rzadziej lub częściej. Mianem rodziny określam także przyjaciół, osoby, które były przy mnie w najtrudniejszych chwilach, cieszyły się ze mną, świętowały sukcesy, pocieszały, gdy tego potrzebowałam i nigdy nie odwróciły się do mnie plecami.
  Rodzina to właśnie ludzie, którzy mnie wspierają, pomagają mi, to osoby, którym mogę zaufać, a oni mi. Potrafimy się razem śmiać, płakać, pocieszać i rozmawiać na każdy temat przez kilka godzin. Rodzina to nie tylko więzy krwi czy postanowienia prawne, rodzina to ludzie, którzy na to miano zasłużyli swoim działaniem. To osoby bez których wiemy, że nasza rzeczywistość byłaby szara i ciężka do zniesienia. Dlatego moja rodzina jest spora mimo braku jakiegokolwiek pokrewieństwa. W tym pojęciu rodzina jest dla mnie najważniejsza. Bo gdyby nie oni, to wiele razy miałabym problem podnieść się i zmierzyć ze światem. Rodzina, czyli także moi przyjaciele, to osoby, którym mogę się wygadać, wyżalić, z którymi mogę się pośmiać, wygłupiać, pomilczeć oraz dzielić się zainteresowaniami. I chociaż czasem się spieramy i mamy momenty milczenia, to w każdej chwili jesteśmy gotowi bezwarunkowo pomóc sobie nawzajem. Rodzina to wzloty i upadki, ale każde z nich znoszone jest wspólnie.
  Więc czym jest dla mnie rodzina? Wszystkim.
  Zapoznałam się z regulaminem ^^
  PS: Mam nadzieję, że wcześniej przypadkowo nie wysłał mi się jakiś niekompletny komentarz. Jeżeli tak, to przepraszam - drobna usterka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjęte :)
   I nie... nie mam żadnych niekompletnych... :P

   Usuń
 10. Zostawiam tu sobie miejsce na zgłoszenie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj :D Bo ci żyć nie dam <3

   Usuń
  2. Obserwuję jako: Meredith
   Udostępniony banner: http://strefa-czytania-obowiazuje-wszedzie.blogspot.com/
   Zadanie konkursowe:
   Dla mnie rodzina to moja siostra, która, choć 6 lat młodsza, jest moją przyjaciółką. Nie rozumie moich dziwactw i często krzywi się na moje pomysły, ale kiedy trzeba w tym uczestniczyć, to zawsze w to wchodzi :D Rodzina to mama, która czasem krzyczy, ale zrobi mi rano śniadanie i przynajmniej udaje, że słucha, gdy do niej przychodzę :D Rodzina to tata, który ciężko pracuje, ale kiedy przyjdzie wolna chwila, to można się z nim powygłupiać. Rodzina to moja przyjaciółka, z którą można oglądać bajki i wpaść razem w depresję związaną z kryzysem światopoglądowym. A także rodzina to blog i wszyscy ci ludzie obecni w blogosferze, których łączy miłość do książek <3
   Rodziny się nie wybiera. Ale czasem można ^_^
   Zapoznałam się z regulaminem.

   Usuń
 11. Obserwuję jako: Zuzanna .
  Udostępniony banner: https://www.facebook.com/zuzanna.jeziorska.10/posts/172443753196249
  Zadanie konkursowe:
  Rodzina jest dla mnie wartością, którą cenie ponad wszystko. To grupa ludzi z którymi łączą mnie nie tylko więzy krwi ale przede wszystkim uczucie. Rodzina to dom, w którym mieszka miłość...
  To ludzie którzy z całego serca życzą mi najlepiej a ja im. To świadomość, że ma się na kogo liczyć. Rodzina to najważniejsza wartość w życiu, która kształtuje nas jako ludzi od najmłodszych lat. Wpaja nam zasady, uczy dobra. Rodzina to mój azyl, w ramionach której życie staje się piękniejsze.
  Zapoznałam się regulaminem

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję jako: Souvenirmaniac
  Udostępniony banner: http://souvenirmaniac.blogspot.com/
  Zadanie konkursowe: Czym jest dla mnie rodzina?

  R-adością
  O-dpowiedzialnością
  D-omem
  Z-aufaniem
  I-ntegracją
  N-iezawodnością
  A-mbicją


  Zapoznałam się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję jako: Małgosia Xxookds

  Udostępniony banner: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=664695303693069&id=100004578154708

  Zadanie konkursowe:
  Rodzina to mój najcenniejszy skarb, moi przyjaciele, którzy zawsze służą dobrą radą i pomocą a gdy zajdzie taka potrzeba potrafią mną ,,potrząsnąć''. Rodzina to najbliższe mi osoby z którymi mogę przegadać całą noc, śmiać się godzinami i wypłakać gdy tego potrzebuję. Mając obok rodzinę, wiem że mogę wszystko i nie istnieje problem z którym bym sobie nie poradziła. Rodzina to sens życia, dzięki niej nawet po ciężkim dniu w pracy znajduję siły aby przygotowywać obiady, jeździć w odwiedziny czy też pomagać w ogrodzie ;) Bardzo kocham swoją rodzinę i nikomu nie pozwolę skrzywdzić najważniejszych dla mnie osób :)

  Zapoznałem się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję jako: Ameruja
  Udostępniony banner: https://osobisty8ksiezyc.blogspot.com/
  Zadanie konkursowe: Formalnie, rodzina to osoby spokrewnione ze mną w jakiś sposób. Lecz, jak jest naprawdę? Wszystko zależy o co dokładnie pytasz. Według mnie, rodzina to nie więzy krwi - a ludzie dla których coś znaczę. Co mi przyjdzie z ciotki, którą widziałam dwa razy w życiu - a pewnie nawet nie rozmawiałyśmy? Ciotka wysyła nam kartki na święta - robi to z zasady, bo tak dobrze wygląda. Ja jednak bardziej bym się ucieszyła z jej wizyty u nas - niż skrawka papieru. Co mi przyjdzie ze starej babki, która podobno powinna mnie kochać i cieszyć się z moich wizyt - skoro otwarcie pokazuje mi, że mnie nie trawi. Nie uważam takich osób za rodzinę, nie zasługują na to. Moją rodziną są ludzie, którzy pamiętają o mnie zawsze - oraz ja pamiętam o nich. Kiedy to ja mam wysłać kartki na święta, to zamiast napisać do ów ciotki lub babki - adresuję kartki do przyjaciółki, przyjaciela - którzy nie będą mięli wątpliwości czy znają kogoś o takim imieniu jak moje. Rodzina to ludzie którzy wiedzą co lubię jeść, co czytam, jak się czuję i co u mnie. Rozumiemy się bez słów. Chyba nie muszę wspominać, że członków takiej prawdziwej rodziny mamy o wiele mniej, niż tej formalnej. Więc nie traćmy czasu na świetne odgrywanie swojej roli - bądźmy sobą, a sobą możemy być tylko w pobliżu prawdziwych przyjaciół, prawdziwej rodziny. :)

  Zapoznałam się z regulaminem :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję jako: Kagi Kagowa
  Udostępniony banner: http://kaginbooks.blogspot.com/2016/10/konkursy-wszelakie.html
  Zadanie konkursowe:
  Rodzina to dla mnie poczucie bezpieczeństwa, bliskości, ciepła. Wieź, niekoniecznie między spokrewnionymi między sobą krwią osobami, która pozwala trzymać się razem i przetrwać wiele - nawet te największe sztormy. To grono osób, z którymi mogę się spotkać, pośmiać, pożartować i popłakać - i będzie między nami dobrze. Rodzina to nie jest coś, co łatwo można scharakteryzować. Ale jest to - mimo wszystko - najważniejszy czynnik w naszym życiu, motywator, by działać. Nawet, jeśli tej rodziny nie posiadamy w sensie fizycznym, nawet, jeśli jesteśmy sami - gdzieś tam jest ktoś, kto jest dla nas "rodziną". przyjaciel, sąsiad, znajomy. ktoś, kogo darzymy zaufaniem, sympatią, miłością na swój sposób.
  Rodzina to jeden, wielki, skomplikowany węzeł, który czasem trudno rozsupłać. Ale z pewnością łączy pokolenia, doświadczenia i nas samych w coś pięknego i bardzo wyjątkowego..

  Zapoznałem się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 16. Obserwuję jako: Gab riela
  gabolek000@o2.pl
  Udostępniony banner: http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/p/konkursy.html
  Zadanie konkursowe:

  RODZINA -
  Rozentuzjazmowana
  Opiekuńczo
  Dyrektywna
  Zadowalająca
  (I)jednostka
  Nietuzinkowych
  Aspołeczników

  Zapoznałem się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 17. Obserwuję jako: Katrina
  Udostępniony banner: http://drewniany-most.blogspot.com/p/konkursy.html

  Zadanie konkursowe: Rodzina to najbliżsi mi ludzie, którzy mnie otaczają. Więzy krwi nie są dla mnie tak istotne, jak samo zaufanie i relacja z drugą osobą. A że jestem raczej introwertykiem, który do ludzi przywiązuje się bardzo trudno to tych ludzi jest ledwie garstka. Ale cóż, wole mieć wokół sobie kilka bliskich mi osób, o których mogę myśleć jako o mojej rodzinie, niż całe stado nic nie wartych "przyjaciół" :)

  Zapoznałam się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 18. Obserwuję jako: Elżbieta Świtulska
  Udostępniony banner: https://plus.google.com/u/0/+El%C5%BCbieta%C5%9Awitulska/posts/iuQftHHsCHq
  Zadanie konkursowe:

  Gdy rano tupot naszych dzieci
  Rozbrzmiewa, nim słonko zaświeci,
  Kiedy do łóżka nam wskakują,
  Kiedy nas budzą i całują,
  Więcej do szczęścia mi nie trzeba,
  Mam własny kawałeczek nieba,
  Przesłodki kielich do wypicia -
  RODZINĘ - Miłość mego życia!

  Zapoznałem się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 19. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Wero Nika
  Baner: https://plus.google.com/u/0/107136772693753931985/posts/AVys4yXCnHz
  Zadanie konkursowe:

  Rodzina to ważne dla mnie osoby.
  To nie tylko wspólne więzi krwi.
  Rodzina to zżyci ze sobą w specjalny sposób ludzie.
  To także wspólne tajemnice, obietnice i marzenia. Dążenie do ich spełnienia.
  Rodzina to wsparcie, pomoc w trudnych chwilach, opiekowanie się nawzajem, oparcie na sobie i częste uśmiechanie się do siebie. Ciepło.
  Rodzina to więź, w której ludzie się kochają mimo tego, że mogą mieć inne zdanie i pogląd na świat.
  Rodzina to także łzy, czasem krzyki i niezrozumienia. Kłótnie. Ale również dążenie do rozwiązania sporów, nieporozumień.
  Rodzina to wspólne jedzenie rosołu w niedziele, spotkania po latach, spędzanie ze sobą wolnego czasu.
  To także przypominanie sobie zdarzeń, wspomnień z dzieciństwa.
  Rodzina to wspólne obchodzenie świąt. Ubieranie choinki, sprzątanie i strojenie domu. Pieczenie ciastek, malowanie pisanek, święcenie potraw, dzielenie się opłatkiem, oblewanie się w śmigus-dyngus. To wspólne obchodzenie urodzin i imienin, obdarowywanie się prezentami, śpiewanie kołysanek, piosenek i kolęd. To także zapach roznoszący się po domu, który tylko ty znasz.
  Rodzina to długie rozmowy, obgadywanie znajomych, plotki. To również śmiechy po opowiadanych kawałach.
  Rodzina jest kimś, na kim mogę polegać. Mogę się zwierzyć im ze wszystkiego.
  Rodzina to także w pewnym sensie pierwsi przyjaciele. To ludzie, którzy mnie uczyli, wychowali, czasem też besztali.
  Rodzina kojarzy mi się z pełnym zaufaniem, szczerością, miłością, tolerancją i odpowiedzialnością. Przy niej nie trzeba nikogo udawać. Każdy siebie dobrze zna i rozumie. Każdy siebie akceptuje.
  To właśnie Rodzina.
  Zapoznałam się z regulaminem
  :)

  I mam takie małe pytanie, ostatni konkurs został już na pewno anulowany?

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, skończył się, a ja miałam aż 3 prace chyba czy coś w tym stylu ;(

   Usuń

Nie piszcie linków w komentarzach - zawsze odwiedzam Wasze blogi!

Za każdy komentarz osobie, która przeczytała post dziękuję ☻

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.