29 lis 2018

KONKURS MIKOŁAJKOWY

Dzięki wydawnictwu Uroboros mam dla was wspaniałe prezenty, które możecie wygrać w bardzo prostym konkursie - wystarczy się zgłosić, odpowiedzieć na krótkie pytanko i polubić mój fp i/lub zaobserwować bloga :) Prawda, że banalne?  Zgłoszenia możecie dokonać tutaj w komentarzu. Poniżej krótki regulamin :)

KONKURS MIKOŁAJKOWY Z ZABÓJCZYM PAKIETEM
PYTANIE: GDYBYŚ BYŁ/-A ZABÓJCZYNIĄ*, JAKA BYŁABY TWOJA ULUBIONA BROŃ?


*w domyśle wcielamy się w główną bohaterkę, ale oczywiście panowie mogą być zabójcą :D

KONKURS MIKOŁAJKOWY Z INTRYGUJĄCĄ PROZĄ POLSKĄ
PYTANIE: CZY CHCIAŁBYŚ/-ABYŚ PRACOWAĆ Z ANDROIDAMI I CYBORGAMI? UZASADNIJ.


REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu jest KittyAilla, właścicielka bloga Biblioteczka ciekawych książek. Organizator jest administratorem danych, a służą one jedynie w celach wyłonienia zwycięzcy spośród osób zgłoszonych i przekazania nagrody. Organizator pokrywa koszt wysyłki.
 2. Sponsorem nagród jest wydawnictwo Uroboros.
 3. Aby wziąć udział należy zaobserwować fanpage Biblioteczki lub zaobserwować blog Biblioteczka ciekawych książek (do wyboru), odpowiedzieć na pytanie (nawet jednym zdaniem) oraz mieć adres korespondencyjny na terenie RP.
 4. Jedna osoba może wziąć udział w dwóch konkursach, jeżeli zgłoszenia doda w dwóch osobnych komentarzach, nie może ona jednak wygrać obydwu konkursów.
 5. Konkurs trwa od 29-11-18 r. do 15-12-18 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 16-12-18 r. na blogu oraz fanpage.
 6. Zwycięzcy są zobowiązani do podania adresu Organizatorce w ciągu 48h od momentu ogłoszenia wyników na Facebooku lub drogą mejlową.
 7. Nie jest to gra losowa. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie odpowiedzi.
 8. Wzór zgłoszenia:
Chcę wygrać: pakiet/Łzy Mai
Obserwuję: fp/blog jako
Akceptuję regulamin.
Odpowiedź konkursowa:

I co powiecie? :) Jesteście chętni? :) Mam nadzieję, że nagrody są kuszące :D POWODZENIA!!!

7 komentarzy:

 1. Chcę wygrać: pakiet
  Obserwuję: Monika Piotrowska-Wegner
  Akceptuję regulamin
  Odpowiedź: Nie jestem pewna czy nadawałabym się na zabójczynię :) A dlaczego miałabym ograniczać się tylko do jednej broni? Na plecach śmiercionośny łuk, ze strzałami, które nie chybiają celu. U boku obosieczny miecz, a na udzie "podręczny" puginał. Jednak chyba moją ulubioną bronią byłby łuk, bo można zadać "cios" na odległość.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcę wygrać: "Łzy Mai"
  Obserwuję: Gosia
  Akceptuję regulamin
  Odpowiedź: Nie! Ja zawsze mam problemy ze wszelkimi sprzętam. W pracy ze zwykłą drukarką się nie mogę dogadać, więc jak miałabym ogarnąć tyle technologii :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chcę wygrać: pakiet
  Obserwuję: fb jako Monika Pondo/blog jako Monika Pondo
  Akceptuję regulamin.
  Odpowiedź konkursowa: Jestem osobą, która lubi dobre książki i nie przeszkadzają mi w nich motywy bitew, wojny, przemocy, ale mój charakter to całkowicie przeciwna strona medalu. Zabójczyni? ;o Skoro miałabym się tak określić, to moją bronią będzie śmiech! Będę rozbawiać wrogów, aż stracą dech w piersiach! A co! Nawet się nie połapią, kiedy nadejdzie ich koniec :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Maas nie chce, a Raduchowską znam "w całości", także nie mam powodów, by brać udział w konkursie, ale wszystkim innym - powodzenia. :D Zwłaszcza Raduchowską warto poznać, bo "Zły Mai" są zdecydowanie poważniejszą historią, niż jej seria o Idzie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chcę wygrać: pakiet
  Obserwuję: Ola (albo Ola F w zależności od kaprysu bloggera ;))
  Akceptuję regulamin.
  Odpowiedź konkursowa: Skoro byłabym zabójczynią to prawdopodobnie lubiłabym patrzeć swoim ofiarom w oczy, kiedy ucieka z nich życie, więc moją ulubioną bronią, byłaby ta najbardziej kontaktowa i brutalna - NOŻE. Małe, zwinne, ukryte w rękawach, spodniach, płaszczu i na pierwszy rzut oka niewidoczne - a jednak śmiertelnie niebezpieczne. Mogłabym nimi rzucać, gdybym musiała pokonać więcej osób jednocześnie, mogłabym wcześniej torturować swoje ofiary i słuchać ich krzyków, albo zakradać się niczym niewidzialny duch i bezszelestnie odbierać życia.

  PS. Nie, nie mam jakiś morderczych skłonności! :D :D :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Chcę wygrać: pakiet
  Obserwuję: Bożena Osowiecka
  Akceptuję regulamin.
  Odpowiedź konkursowa: Sopel lodu! Narzędzie zbrodni doskonałe - nawet rękawiczek nie potrzebuję, bo sopel mogę rozpuścić i znika wszelki ślad. Zimą mam ułatwione zadanie, narzędzia zbrodni zwisają z wszystkich rynien i parapetów. Latem, też nie problem: zamrażarka i trochę wody... Więc lepiej ze mną nie zadzierać ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chcę wygrać: pakiet
  Obserwuję: blog jako Jot. Ka.
  Akceptuję regulamin
  Odpowiedź konkursowa: moją bronią będą zatrute paznokcie. Miałabym długie, piękne, zadbane paznokcie. Swojej ofierze uścisnęłabym dłoń i niechcący ukłuła. Przeprosiłabym uprzejmie i odeszła po jakimś czasie. Trucizna zaczęłaby działać dopiero po paru godzinach, kto by podejrzewał zwykłą kobietę. W tym czasie, kiedy pierwsza ofiara wyzionie swego ducha, ja będę ściskać dłoń kolejnej. "Miło mi Pana poznać. Och przepraszam! Jestem taką niezdarą, powinnam iść do kosmetyczki! Jak Panu minął dzień?"

  OdpowiedzUsuń

Nie piszcie linków w komentarzach - zawsze odwiedzam Wasze blogi!

Za każdy komentarz osobie, która przeczytała post dziękuję ☻

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.