21 kwi 2019

POMALUJ PISANKĘ BOOK TAG by MAGICIENNE

Nominacja sprzed dwóch lat? Bijemy rekordy, a co :D A tak szczerze to nie mam pojęcia, czemu ja jej nie wykonałam w zeszłym roku... o.O I tak przezimowała w wersjach roboczych dwa lata i postanowiłam wykonać ją na te święta, bo Magic miała genialny pomysł na TAG! :) Link do oryginalnego posta >KLIK< :)

Pozwoliłam sobie także zacytować zasady, które określiła Magic :)

Z książki z której pochodzi dany bohater trzeba wylosować 5 cech charakteru, wyglądu, osobowości (chodzi mi np. odważny, przystojny, małomówny itp.), a następnie pozostało nam już tylko stwierdzić czy pasują one do danego bohatera czy też nie.

Moi wielkanocni kandydaci:
 • Wioletta z Kropli Życia
 • Ala z Gdzie jest korona cara?
 • Alicja z Króla Kier
 • Sage z Pocałunku Zdrajcy
Jakoś tak kobieco, ale cóż poradzić :D Takie książki miałam pod ręką z regału :D Co do koloru pisanek - mają związek tylko i wyłącznie z okładką książki :D

SAGE POCAŁUNEK ZDRAJCY


Zdecydowanie Sage była miła, chociaż potrafiła być też mściwa. To także silna bohaterka, która walczy o swoje. Skutecznie wypełniała obowiązki powierzone przez Darnessę, ale co do słowa niedostrzegalna nie mogę podjąć jednoznacznej decyzji. Z jednej strony potrafiła ukryć się w tłumie, ale z drugiej nie ginęła w nim sama, a tylko gdy chciała. Również ujmująca pasuje, inaczej nie uwiodłaby swojego wybranka :DALICJA KRÓL KIER

Co prawda w pewnym momencie miała chyba nawet lekką depresją, ale na ogół nie bywała zmartwiona, natomiast słowo normalna jak najbardziej do niej pasuje - to Hadrain i ekipa byli elementem magicznym. Alicja czasem wydawała mi się naiwna, ale nie tępa. Niestety, nie wydała mi się również zbyt subtelna. Nie kojarzę jednak, żeby cechowała ją agresywność czy zbytnia spontaniczność, więc słowo spokojna jak najbardziej pasuje.


ALA GDZIE JEST KORONA CARA?

Ala i słowo zrezygnowana? Absolutnie nie, do żadnej osoby z ekipy by nie pasowało! Natomiast imponująca na pewno była jej umiejętność obsługi urządzeń oraz znajomość języka angielskiego. Ta pewna siebie dziewczyna nie bywała spłoszona, ale bycie poważną zależało raczej od sytuacji. 
WIOLETTA KROPLA ŻYCIA

Pracując w Lunie Wioletta nie mogła być leniwa, więc zdecydowanie nie pasuje. Natomiast figlarność nie kłóciła się z jej naturą tak samo jak złośliwość. Na swój sposób była też urzekająca, ale na pewno nie fałszywa, choć czasami lubiła naginać fakty.

A koszyczek pisanek wygląda następująco :)


6 komentarzy:

 1. Dwa lata? To wcale nie tak dużo, lepiej późno niż wcale! :D
  Ciekawy pomysł na TAG, doceniam za wizualizację, nie wiem czy mnie by się chciało... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny tag! :D Niedługo zamierzam przeczytać "Pocałunek zdrajcy", więc się przekonam, czy Sage faktycznie jest taka jak piszesz. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to mówią 'lepiej późno niż wcale' :) Bardzo ciekawy tag :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny tag może biorą z Ciebie przykład zachowam go sobie do przyszłego roku :D o ile nie zapomnę :P założyłam niedawno też bloga z książkami, więc mogę się tak bawić ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Ach, to uczucie kiedy dopiero komentujesz post z tagiem wielkanocnym xD Ale nie mogłabym nie skomentować mojego tagu xD Piękne pisanki Ci wyszły <3 Choć znam jedynie Wiolettę ;)

  OdpowiedzUsuń

Nie piszcie linków w komentarzach - zawsze odwiedzam Wasze blogi!

Za każdy komentarz osobie, która przeczytała post dziękuję ☻

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.