19 lip 2014

"Sukkub" E. Lee

Opis: 
Witajcie w Lockwood, spokojnej i cichej mieścinie... gdzie sukuby wychodzą na żer, kiedy zapada zmrok. Wyuzdany seks, bezkompromisowa przemoc i niepokojąca, stara przepowiednia, która wypełni się w tym nadprzyrodzonym horrorze, pokochanym przez wojujące feministki!
Seksowna prawniczka Ann Slavik wraca do rodzinnego miasteczka w poszukiwaniu swoich korzeni... ale znajdzie tam coś zgoła innego: śmierć, rozpustę, kanibalizm, diaboliczne tajemnice, strach, strach i jeszcze WIĘCEJ strachu! A dwóch zwariowanych, podążających za nią psychopatów to małe piwo w porównaniu do tego, co czeka na nią w Lockwood. 
Sam Kaligula uklęknąłby z szacunkiem przed perwersjami, których będziecie świadkiem. 

Źródło: LubimyCzytać.pl 


Opinia: 
To zdecydowanie nie książka dla ułożonych panienek! Widzicie w opisie fragment wyuzdany seks? To naprawdę mało powiedziane! Dom wariatów, magia w najgorszym wydaniu (ale w najlepszym tego sensie), starożytne plemię Ur-lok i masa erotyzmu i brutalnej siły. 
Przyznam szczerze, że stojąc w Empiku nad tą książką długo się zastanawiałam czy ją wziąć. Okazała się jednak świetna! Zniknęły czasy, gdy seks - nawet najbardziej gorszący - to temat tabu. 
Poza tym to genialne połączenie erotyzmu z przeszłością i odkrywaniem prawdy. 
I to fenomenalne, zaskakujące zakończenie! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie piszcie linków w komentarzach - zawsze odwiedzam Wasze blogi!

Za każdy komentarz osobie, która przeczytała post dziękuję ☻

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.