8 maj 2014

Zbiór cytatów z różnych książek



„Myślę sobie, że zakochanie nie może być gorsze niż spotkanie oko w oko z Kubą Rozpruwaczem w opustoszałym pociągu” (Mechanizm serca - M. Malzieu)

"Jeżeli w ogóle ma się wybór, a nie ma się dużej wprawy, w pierwszej kolejności ocenia się nie mężczyznę, ale łóżko." (Krew Elfów - A. Sapkowski)

"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki." (Czas pogardy - A. Sapkowski)

"Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10." (Krew elfów - A. Sapkowski)

"Ludzie zawsze mają swoja tajemnice. Chodzi tylko o to, żeby je odgadnąć." (Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet - S. Larsson)

"Och, tego bym panu nie polecał. Zacznie pan wszędzie dostrzegać omen śmierci. Można się śmiertelnie wystraszyć." (HP i Więzień Azkabanu - J.K. Rowling)

"Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości." (Alchemik - P. Coelho)

"Sarkazm to ostatnia deska ratunku, dla osób o upośledzonej wyobraźni." (Miasto Kości - C. Clare)

"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni." (HP i Zakon Feniksa - J. K. Rowling)

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony." (HP i Insygnia Śmierci - J. K. Rowling)

"Chciałem amatorskiego pornosa bez kamer, za to ze skarpetkami na nogach i tabletkami na ból głowy następnego dnia." (Zrób mi jakąś krzywdę - J. Żulczyk)

"Jest zsyntetyzowaną kompilacją wszystkich cech, które uważam za pojebane." (Zrób mi jakąś krzywdę - J. Żulczyk)

"- Stawiam dwa złote, że ci z tego twojego świńskiego ryja zrobię krwawą sraczkę - wyzwał mnie. Pomacałem się po nosie. Piękny nie był, to fakt, ale żeby zaraz ryj? Do tego krwawa sraczka? Chłoptaś był pewien swego, nie ma co." (Czas żyć, czas zabijać - M. Zamboch)

   Brak komentarzy:

   Prześlij komentarz

   Nie piszcie linków w komentarzach - zawsze odwiedzam Wasze blogi!

   Za każdy komentarz osobie, która przeczytała post dziękuję ☻

   Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.