27 lip 2017

Tymczasowe jakby zawieszenie Biblioteczki, czyli ogłoszenia parafialne

Hejo!
Otóż moi drodzy, muszę zrobić przerwę od blogowania. Jasna cholera mnie trafia z tym internetem. Zanim udało mi się dodać dzisiejszą recenzję, namęczyłam się pół godziny.

Chodzi o to, że mieszkam teraz w wynajętym mieszkaniu, bo w moim jest remont generalny. I nie mam wifi. A zasięg tutaj jest tak chu...steczkowy, że udostępnianie z telefonu skutkuje wielkim wkur...zeniem. Wczoraj próbowałam ogarnąć wasze blogi. Wywalało mnie, co próbę wczytania strony.

Więc wybaczcie, ale nie zamierzam się męczyć. Po prostu do czasu powrotu do mojego mieszkania, tak jakby zawieszam blog.

Tak jakby, ponieważ mam jeszcze do przeczytania trzy egzemplarze recenzenckie, a co za tym idzie - muszę je zrecenzować. Ale to jedyne posty, jakich możecie się spodziewać - trzy recenzje: Droga Wojownika, Poszukiwaczka, Zawisza Czarny. Droga do króla. I to tyle, aż do - podejrzewam - końcówki sierpnia.

Kiedy wrócę, ogarnę wasze blogi, ale też tylko w stosunku 1:1, jeśli chodzi o komentarze, bo niestety problemy z internetem mam od początku lipca, a patrząc na to, że zaczęłam prace i trzeba będzie poskręcać meble i inne takie w mieszkaniu po remoncie, nie będę miała zbyt dużo czasu. Także komentujcie śmiało - za każdy komentarz się odwdzięczę :)

Na Mini Maratonach też w sumie tymczasowo umarłam, wszystko w rękach Oli i Justyny. Bo mój facebook na telefonie doprowadza mnie do szału. 

Jeśli byście mnie do czegoś nominowali - dajcie znać w komentarzach, jeśli nominowaliście mnie do czegoś od początku lipca - wrzućcie to proszę tutaj. Bo inaczej nigdy chyba już tego nie odnajdę... 

Oby remont skończył się jak najszybciej! :)

Udanych wakacji! :)

10 komentarzy:

 1. Burdelmamo, skręcaj szafki, sprzątaj, remontuj, zaopatrz się w Internet i wracaj do nas. <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ech. moje biedniątko, bierz laptopa i do Krakowa! Będę tęsknić molto, ale rozumiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki i Tobie też udanych wakacji! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam na powrót, powodzenia z remontem. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. och, kończ remont i wracaj!

  OdpowiedzUsuń
 6. wracaj wracaj, bo my tu za tobą będziemy tęsknić :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Będziemy czekać! <3 :D Wiem, jak to jest nie mieć internetu, maskara po prostu... :| Ale przetrwasz, wierzę w Ciebie xD

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystko na spokojnie pozałatwiaj. Biorąc pod uwagę, że mam remont w domku od 2012 bezustannie to wiem, jaka to bolączka XD

  OdpowiedzUsuń

Nie piszcie linków w komentarzach - zawsze odwiedzam Wasze blogi!

Za każdy komentarz osobie, która przeczytała post dziękuję ☻

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.